لباس می تواند باعث مرگ کودکان خردسال شود

لباس می تواند باعث تصادف کودکان خردسال شود. نوزادانی که کنجکاوی آنها با ضربه های فانتزی، دکمه ها یا تزئینات برانگیخته می شود، ممکن است سعی کنند آنها را بکشند و ببلعند. برای جلوگیری از این امر، مطمئن شوید که این ویژگی ها در هر لباسی به طور ایمن وصل شده اند.

فروشندگان لباس بچگانه اسپرت به صورت مداوم جدید ترین مدل ها را به فروش می رسانند.

کودکان خردسال را با توجه به فعالیت ها و دمای محیط اطرافشان بپوشانید. پارچه ها را با در نظر گرفتن دما انتخاب کنید – پنبه برای دماهای گرم و مصنوعی برای پارچه های سرد. عمده فعالیت هایی که باید در نظر گرفته شوند عبارتند از:

خواب: یک نوزاد به اندازه یک بزرگسال به لباس یا پوشش نیاز ندارد. لباس مجلسی بافتنی با دستکش روی آستین انتخاب خوبی برای نوزادان است.

برای کوچولوهای 6 ماهه یا بزرگتر، لباس خواب با پا انتخاب کنید. اینها به گرم نگه داشتن کودک کمک می کند حتی زمانی که پتوها در طول شب از پا در می آیند.

امروزه با پیشرفت علم و فنّاوری در جهان مشاغل بسیار مهمی در حال شکل گیری هست که یکی از مهم‌ترین آنها فروشگاه‌ های اینترنتی فروش لباس بچه گانه می باشند.

همه لباس های خواب برای کودکان ضد شعله هستند، اما برای حفظ این کیفیت باید به درستی شسته شوند. دستورالعمل های مراقبت را به دقت دنبال کنید.

غذا خوردن: قیچی های گرد کوچک آب دهان و مایعات اضافی را از شیشه شیر یا شیر مادر جذب می کنند. برای نوزادانی که از غذاهای جامد استفاده می کنند، یک سربند بزرگ پلاستیکی یا ترکیبی از پارچه ای که پشت آن پلاستیکی است مفید خواهد بود. وجود جیب در قسمت پایین پیشخوان برای گرفتن غذا مفید خواهد بود و بستن پارچه در گردن باعث راحتی کودک می شود.

بازی کردن – برای بازی در داخل خانه، کت و شلوارهای کششی، ست پیراهن پوشک، و لباس مجلسی برای نوزادان کوچک انتخاب کنید.

نکته ای که شاید پیش پا افتاده اما در عین حال بسیار مهم می باشد این است که بهتر است پیراهن بچه گانه مجلسی را در انواعی تهیه کنید دارای دکمه ای کمتر باشد یا اگر دارای این ویژگی است.

کودکان نوپا از کتانی، کتانی، تی شرت و غیره لذت خواهند برد. برای بازی در فضای باز، کودکان نوپا برای تابستان به شلوارک، تاپ و کت و شلوار یا شلوار کوتاه و برای زمستان به کت و شلوار، شلوار قلاب دار و ژاکت (بازشوی جلو) نیاز دارند.

لباس پوشیدن – بیشتر بزرگسالان دوست دارند کودک خود را “نشان دهند”. آنها معمولاً سعی می کنند به کودک خردسال لباس بپوشانند تا “زیبا” به نظر برسد. لباس ها را برای چنین موقعیت هایی با دقت انتخاب کنید.

از توری های خش دار، پارچه های سفت و غیره اجتناب کنید. شلوارهای پلاستیکی فانتزی، ژولیده، کفش های زیبا و کلاه ممکن است برای کودکان کوچک ناراحت کننده باشند.

در میان انوع مختلف شلوار بچه گانه، شلوارهای جین شیک ترین و مناسب ترین شلوارها برای کودکان می باشد.

لباس هایی از پارچه نرم انتخاب کنید که شبیه به لباس های روزمره است که کودک از پوشیدن آن لذت می برد. به یاد داشته باشید که لباس پوشیدن رفتار یا عادات کودک را تغییر نمی دهد – مطمئن شوید که مراقبت از همه لباس های آرایشی آسان و پوشیدن آنها راحت است.

 • منابع:
  1. Clothing Hints for Young Children
 • تبلیغات:
  1. خدمات اینترنتی پروپوزال زیست محیطی
  2. برنده توپ طلای سال آینده را شما انتخاب کنید
  3. استفاده از ست سرم برای دکور منزل
  4. استفاده از لیمو برای تمیز کردن محفظه لباسشویی!

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.