شامپو شبنم کوچک که در هوای آلوده از موهای شما محافظت می کند

چگونه برای همیشه از شر شوره سر خلاص شوم؟
ظاهر شدن شوره سر روی پوست سر ممکن است دلایل زیادی داشته باشد. و اگر فکر می کنید که همه از علائم مشابه شوره سر رنج می برند، در اشتباهید.

شوره سر انواع مختلفی دارد که می تواند با شامپو شبنم کوچک قابل درمان باشد و شناسایی صحیح آنها برای تصمیم گیری در مورد درمان مناسب مهم است. دو نوع رایج شوره سر وجود دارد: شوره سر خشک و شوره چرب.

1- پوسته خشک

خشکی پوست سر منجر به شوره سر می شود. وجه تمایز این نوع شوره سر کوچک، سفید و پوسته پوسته بودن آن است و روی لباس ها به صورت پوسته های سفید دیده می شود.

2- پوسته روغنی

شوره های چرب روی پوست سر چرب ظاهر می شود. سبوم اضافی به رشد قارچ مالاسزیا کمک می کند که باعث التهاب و تسریع بازسازی سلولی می شود. پوسته‌های چرب بزرگ‌تر است، معمولاً خارش‌دار است، به مو می‌چسبد و تکه‌هایی ایجاد می‌شود. در مقایسه با شوره سر خشک کمتر روی لباس ظاهر می شود.

شامپوی دارویی را باید با توجه به نوع شوره سر انتخاب کنید.

شامپوهای شوره سر خشک معمولاً دارای اثر کراتولیتیک، اثر آرام بخش و گاهی ضد قارچ هستند، در حالی که رطوبت مورد نیاز پوست خشک و تحریک شده را تامین می کنند.
شامپوهای طراحی شده برای شوره سر روغنی روی یک یا چند علت شوره سر اثر می گذارند. حاوی یک ماده فعال ضد قارچ برای مبارزه با گسترش قارچ مالاسزیا، یک ماده فعال کراتولیتیک برای از بین بردن شوره سر، یک ماده فعال ضد التهابی برای کاهش قرمزی و خارش، و همچنین یک ماده فعال برای جذب سبوم اضافی سطح است.
بنابراین ما این گروه از بهترین شامپوهای ضد شوره را برای شما جمع آوری کرده ایم تا بتوانید متناسب با نوع موهای خود ان است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.