سطل زباله پلاستیکی کوچک که مانند شیشه شکستنی است

بازار سطل زباله
بر اساس نوع محصول
بخش سطل زباله پدال در سال 2021 بر سطل زباله تسلط دارد و انتظار می رود در طول دوره پیش بینی تسلط خود را حفظ کند.
اطلاعات بیشتر در مورد این گزارش دریافت کنید: درخواست صفحات نمونه
با توجه به روند بازار سطل زباله پلاستیکی کوچک، بر اساس مواد، بخش فلزی سهم عمده‌ای در بازار جهانی در سال 2021 به دست آورد و انتظار می‌رود که سهم بازار خود را در دوره پیش‌بینی حفظ کند. اکثر محصولات سطل زباله از فلز ساخته شده اند، زیرا فلز محکم است و طول عمر بالایی دارد و مستعد آسیب مکرر نیست.

بازار سطل زباله
توسط مواد
بخش فلزی در سطل زباله در سال 2021 تسلط دارد و انتظار می رود در طول دوره پیش بینی تسلط خود را حفظ کند.
اطلاعات بیشتر در مورد این گزارش دریافت کنید: درخواست صفحات نمونه
بر اساس مصرف‌کننده نهایی، بخش فلزی سهم عمده‌ای در بازار جهانی در سال 2021 به دست آورد و انتظار می‌رود که سهم بازار خود را در طول دوره پیش‌بینی حفظ کند.

نیاز به سطل زباله در بخش خانگی به دلیل افزایش فرهنگ کار از خانه افزایش یافته است که تولید زباله توسط جمعیت مسکونی را افزایش داده است.

تصور کنید 15 کیسه مواد غذایی پر از زباله های پلاستیکی در هر حیاط خط ساحلی جهان انباشته شده است. این همان مقدار زباله پلاستیکی زمینی بود که تنها در یک سال به اقیانوس های جهان سرازیر شد.

به گفته محققان بانک جهانی ، جهان روزانه حداقل 3.5 میلیون تن پلاستیک و سایر زباله های جامد تولید می کند که 10 برابر میزان یک قرن پیش است . ایالات متحده پادشاه زباله است و سالانه 250 میلیون تن در جهان تولید می کند – تقریباً 4.4 پوند زباله برای هر نفر در روز .

و با این حال تعداد فزاینده‌ای از مردم وجود دارند – اغلب زنان جوان هزاره – که بخشی از یک جنبش زباله صفر هستند. خروجی زباله سالانه آنها می تواند به اندازه ای کوچک باشد که در داخل یک سطل سنگ تراشی هشت انسی جا شود.

این‌ها هیپی‌های نامتعارف نیستند، بلکه افرادی هستند که سبک زندگی مینیمالیسم مدرن را پذیرفته‌اند. آنها می گویند این باعث صرفه جویی در پول و زمان آنها می شود و زندگی آنها را غنی می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.