سرامیک مشکی طلایی که درمانی است

قبل از اینکه عایق رطوبتی زیر کاشی و سرامیک مشکی طلایی حمام برود چه کاری باید انجام شود؟ کدام بهتر است – همه کارها را خودتان انجام دهید یا استاد را دعوت کنید؟ البته، اگر مهارت های ارزان تری را دارید، همه کارها را خودتان انجام دهید.

تراز اولیه سطح را انجام دهید و منتظر خشک شدن کامل گچ و کف باشید. هر گونه زباله (گرد و غبار، لکه، و غیره. D.) را بیشتر تمیز کنید و سطح زمین را دولایه کنید.

سپس تمام اتصالات لب به لب را ضد آب کنید و در صورت لزوم ماستیک یا پلیمر چسب قرار دهید. مواد را طبق اندازه گیری های اولیه برش دهید و حداقل یک روز به آنها استراحت دهید.

سپس می توانید فرآیند چسباندن را شروع کنید. ورق اول به عنوان یک جادوگر دستی چسبانده شده است. از کجا باید کار را شروع کرد، مهم نیست. لبه هر صفحه دیگر با چسب آغشته شده و (حداکثر 20 سانتی متر) روی ورق قبلی قرار می گیرد.

پس از اولین لایه ساخته شده است برای محافظت از مناطق سپر حمام، دوش، سینک، دیوارهای ضد آب و غیره G. چسب. نوارهای ردیف دوم مهر و موم به صورت عرضی به قبلی چسبانده شده است.

آب بندی سرویس های بهداشتی در خانه چوبی
حمام ضد آب در یک خانه چوبی ویژگی های خاص خود را دارد. “هیچ دوستی وجود ندارد” درختی با آب، و اگر به درستی از ضد آب بودن آن مراقبت نشود، کپک در حمام به سرعت داخل چوب تغییر شکل داده و به سرعت منسوخ می شود.

حمام انرژی آبی در یک خانه چوبی

از آنجایی که خانه های همپوشانی از چوب ساخته شده اند، توجه به قابلیت های محافظت در برابر رطوبت پردازش آنها مهم است. شما همچنین باید نحوه برخورد دقیق سقف را به خاطر بسپارید، که در اثر تراکم، بخار داغ را به شکل قطرات آب ته نشین می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.