درب ضد سرقت قرمز که از گران ترین چوب در جهان ساخته شده است

وقتی به خانه فکر می کنیم، اولین چیزی که دغدغه اصلی ما است امنیت است.

گاهی اوقات برای محافظت از خود از درهای چوبی و فولادی استفاده می کنیم. در آن صورت درب زرهی معرفی شده است. با این حال، این سوال باقی می‌ماند که شکستن یک در زرهی چقدر سخت است؟

طبق تحقیقات ما، درهای زرهی قوی ترین و طولانی ترین درهای اخیر است. به همین دلیل است که مورد علاقه هزاران نفر از مردم اطراف ما است. چرا؟ قسمت زیر را بخوانید.

شکستن درب زرهی چقدر سخت است؟
تحقیقات نشان می دهد که بیشتر سارقان از درب ضد سرقت قرمز ورودی می آیند و برخی درب عقب را انتخاب می کنند. بیشتر اوقات، این درها به اندازه کافی برای محافظت از خانه شما ایمن نیستند و به راحتی درب را خراب می کنند.

در نتیجه، احتمال تهدیدی برای خانه شیرین شما وجود دارد. با در نظر گرفتن این موارد، کارشناسان می گویند که استفاده از درب زرهی کاملاً ایمن است زیرا به تلاش سخت برای شکستن درب نیاز دارد.


برای شکستن درب زرهی به چند کیف نیاز دارید؟
این یک مسئله ضروری است که چقدر سخت است؟ آیا این درب شکستنی است یا خیر؟ معمولا با تحقیقاتی که انجام دادیم متوجه شدیم که درهای چوبی و درب های چوبی دوبل برای تخریب مناسب نیاز به 2 شارژ کیفی دارند.

درب دو نفره ورق فلزی برای تخریب صحیح نیاز به 4 شارژ کیف دارد. هنگام استفاده از آن برای هر هدف خاص، اینها ضعیف ترین امنیتی هستند. برای یک در زرهی، ممکن است تقریباً 12 کیف برای شکستن آن لازم باشد.

بنابراین برای هر کاری می توانید به طول عمر و تخصص آن فکر کنید. ممکن است بگویید شکستن درب زمان زیادی می برد.

در ضمن اگر سیستم امنیتی هوشمند داشته باشید به طور خودکار به پلیس اطلاع داده می شود و سارقان یا سارقان نمی توانند به دفتر شما آسیبی وارد کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.