دانش آموزی که به خاطر دفتر مشق ساده 40 برگ ترک تحصیل کرد

دفتر یادداشت ها یکی از محبوب ترین لوازم التحریر امروزی هستند، زیرا در آن یادداشت های کوتاه، شماره تلفن، آدرس و یادداشت های مهم را وارد می کنیم.

افراد تجاری یا افراد تجاری اغلب از دفتر ها به عنوان هدیه ای کوچک به مشتریان استفاده می کنند و آنها یک تبلیغ عالی شرکت و بخشی از هویت شرکتی شرکت هستند.

دفتر مشق ساده 40 برگ نه تنها در بین افراد تجاری، بلکه در بین مسافران یا افرادی که در کار تحقیقاتی مشغول به کار هستند، و همچنین دانش آموزان، دانش آموزان مدرسه و کارگران خلاق محبوب هستند.

علاوه بر این، یک دفتر یادداشت می تواند یک اکسسوری بسیار زیبا بر روی میز شما باشد، فضای داخلی اتاق را تکمیل کند یا حتی به عنوان سوغاتی خدمت کند.

علیرغم این واقعیت که اکثر ابزارهای مدرن (چه گوشی های هوشمند، رایانه ها یا تبلت ها) دارای عملکردهای دفترچه یادداشت در زرادخانه خود هستند، هنوز هم اغلب مواردی وجود دارد که یک دفترچه یادداشت کاغذی معمولی و یک مداد به ما کمک می کند.

از این گذشته، نوت بوک ها به منبع تغذیه وابسته نیستند ، در برابر سقوط مقاوم هستند و مهمتر از همه ، بسیار ارزان تر از هر دستگاه دیگری هستند.

دفترچه یادداشت اولین بار در فرانسه در زمان سلطنت لویی چهاردهم، معروف به “پادشاه خورشید” ظاهر شد، فرانسوی‌های رمانتیک به طور مخفیانه یادداشت‌هایی را که در جلد کتاب مینیاتوری زیبا پیچیده شده بودند، روی توپ‌ها به یکدیگر می‌فرستادند.

با گذشت زمان، نوت بوک ها تیراژ وسیع تری پیدا کردند و مخاطبان جدیدی پیدا کردند، یک واقعیت جالب این است که این مارک تواین (مشهور به خاطر رمان هایش در مورد تام سایر) بود که در قرن نوزدهم سوراخ کردن لبه های برگه های نوت بوک را اختراع کرد تا کندن ورق ها را از دفترچه راحت و مرتب کند.

در مورد روش های چسباندن ورق ها می توان نوت بوک ها را در صحافی و روی فنر تشخیص داد، تیم حرفه ای Vikas-Print دفترچه هایی با هر تصویر یا متن، لوگو یا تصویر زیبا و رنگارنگ را به شما پیشنهاد می کند.

با در اختیار داشتن ناوگان بزرگ تجهیزات جدید، آماده انجام سفارشات چاپ دفترچه یادداشت با کیفیت در کمترین زمان ممکن هستیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.