با فروش کنسرو لوبیا چیتی ثروتمند شوید

لوبیا چیتی فاقد گلوتن و کلسترول بوده و سرشار از پروتئین، فیبر و فولات است، لوبیا چیتی همچنین دارای مواد مغذی ضروری مانند آهن، منیزیم، تیامین، کلسیم و روی است، وقتی بدون نمک و مواد افزودنی تهیه شوند، چربی و سدیم کمی دارند.

هر 1/2 فنجان لوبیا چیتی پخته شده 8 گرم پروتئین فراهم می کند که آن را به گزینه پروتئینی عالی برای وعده های غذایی تبدیل می کند.

افزودن آنها به یک دستور غذا می تواند میزان پروتئین موجود در ظرف را افزایش دهد، پروتئین و آهن موجود در آن، لوبیا چیتی را به یک انتخاب غذایی ایده آل برای گیاهخواران و وگان ها تبدیل می کند.

با این حال، لوبیا چیتی و کنسرو لوبیا چیتی با قارچ یک پروتئین کامل نیست، به این معنی که حاوی تمام آمینو اسیدهای ضروری بدن نیست و فقط از طریق غذا می تواند دریافت کند.

گیاهخواران و وگان ها باید از انواع غذاهای گیاهی مانند غلات کامل، آجیل و دانه ها استفاده کنند تا مطمئن شوند که تمام اسیدهای آمینه ضروری را دریافت می کنند.

هر 1/2 فنجان لوبیا چیتی نیز 8 گرم فیبر غذایی را فراهم می کند که بسته به سن و جنس شما، یک پنجم تا یک سوم فیبر رژیمی مصرفی روزانه توصیه شده است.

فیبر به شما احساس سیری می دهد که می تواند احتمال پرخوری شما را کاهش دهد، مهمتر از آن، خوردن منظم لوبیا چیتی و سایر غذاهای حاوی فیبر فواید بسیاری برای سلامتی مانند بهبود سلامت قلب، سلامت گوارش، کلسترول، حفظ وزن و موارد دیگر دارد.

لوبیا چیتی لوبیاهای قهوه ای مایل به قهوه ای به رنگ قهوه ای مایل به زرد و بیضی شکل هستند، از نظر استعاری، هر لوبیا چیتی شبیه یک نقاشی است، و در اسپانیایی “pinto” به معنای نقاشی شده است.

لوبیا چیتی یک غذای اصلی در غذاهای مکزیکی و آمریکای جنوب غربی است، لوبیاها نرم، خامه ای، آجیلی و خاکی هستند و برای بوریتو، فاهیتا، تاکو و کوسادیلا عالی هستند.

لوبیا چیتی را می توانید در فروشگاه های مواد غذایی به عنوان لوبیا خشک یا کنسرو لوبیا پیدا کنید، آنها مقرون به صرفه، آسان برای تهیه و مغذی هستند.

این پروتئین گیاهی فاقد کلسترول و گلوتن، گیاه‌خواری و گیاه‌خواری است، و آن را به یک ماده متداول در بسیاری از غذاهای شور و شیرین تبدیل می‌کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.