انتخاب بهترین جوراب متناسب با کفش!

انتخاب انواع جوراب‌ مردانه شیشه ای خوب تقریباً به اندازه انتخاب کفش مناسب مهم است این لباس در تماس مستقیم با پاهای ماست و از آنها در برابر کفش و مالش و اصطکاک مداوم آن محافظت می کند.

بسته به کاربرد آنها (ورزش، پیاده روی، رفتن به سر کار، روز به روز، و غیره) و فصلی (ماه های گرم یا سرد)، باید از یک نوع جوراب یا نوع دیگر استفاده کرد.

در این مقاله، نوع جوراب فانتزی مردانه را که بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرند، خلاصه می‌کنیم و کارشناسان ما در زمینه پا و بیومکانیک، ۶ نکته برای انتخاب صحیح آن‌ها به ما می‌ دهند.

انواع جوراب

در حال حاضر تنوع زیادی از جوراب ها در بازار وجود دارد از سنتی ترین (بالای قوزک پا) تا مدرن ترین (با 5 انگشت، مش یا ضد آب).

در این طرح ما رایج ترین و مورد استفاده امروز را خلاصه می کنیم:

نکاتی برای انتخاب جوراب مناسب

1. قرار است از آنها برای چه استفاده کنیم؟ با چه کفشی؟

اولین چیزی که در انتخاب جوراب زنانه مچی ۱۴۰۱ باید به آن توجه کنیم این است که برای چه کاری و با چه کفشی از آنها استفاده کنیم؟

بسته به استفاده (ورزش، زندگی روزمره، پیاده روی، و غیره) و کفش، یک یا یک ویژگی دیگر در نظر گرفته می شود.

به عنوان مثال، برای تمرین منظم ورزش، استفاده از جوراب های فنی (بدون درز و تقویت شده در مناطق خاص) توصیه می شود در مقاله «جوراب های ورزشی چگونه با توجه به فعالیت ورزشی مناسب ترین ها را برای پای خود انتخاب کنید، ما به شما می گوییم که چگونه آنها را با توجه به فعالیت و رشته و همچنین توصیه شده ترین مواد انتخاب کنید.

2. مواد تنفسی و ضد لغزش

یکی از نکات مهم در انتخاب جوراب مچی فانتزی دخترانه، جنس آن است که با آن ساخته شده است، اگر پاهای ما زیاد عرق می کند یا می خواهیم ورزش کنیم، باید جوراب های ساخته شده از مواد مصنوعی را انتخاب کنیم که باعث تعریق می شوند و لغزنده نیستند تا از حرکت و حرکت پاها جلوگیری کنیم.

لازم به ذکر است که به طور کلی، تمایل به پوشیدن جوراب های نخی دارد زیرا یک الیاف طبیعی است و اجازه می دهد تا چسبندگی خوبی برای تنفس داشته باشد، اما در مقابل تمایل به جمع شدن عرق در الیاف خود دارد که جوراب را خیس می کند در این موارد معمولاً توصیه می شود در صورت زیاد بودن تعریق روزی 2 بار و در صورت لزوم 3 بار تعویض شوند.

 • منابع:
  1. SOCKS. TYPES, CHARACTERISTICS AND HOW TO CHOOSE THE MOST SUITABLE FOR YOUR FEET
 • تبلیغات: 
  1. بانویی که با پخت کیک زندگی خود را آتش زد!
  2. چگونه با فروش محصولات زبر به درآمد بالایی برسیم!
  3. سرامیکی که با راه رفتن بر روی آن پاهایتان را ماساژ می دهد!
  4. معجزه نبات در درمان یبوست!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.